HAKKIMIZDA

Mego Bilişim Teknoloji Reklam ve E-Ticaret Ltd. Şti. kuruluşundan bu tarafa inovatif projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. İki İnşaat Mühendisi tarafından kurulan şirket profesyonellik, dürüstlük, sürdürülebilirlik ve pazarı geliştirme anlayışı ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

İçinde bulunduğumuz dijital çağın gereklerini tespit ederek işinde uzman ekipler ile yapılan tüm çalışmalar titizlikle sürmekte, ülkemizin gelişen ve değişen dünyaya adaptasyonuna katkı sağlamaktadır.

Şirketimiz söz konusu bu adaptasyon sürecine Mego Ajans olarak sanal gerçeklik teknolojisi kullanarak büyük bir adım atmıştır. Mego Ajans halkımızın ve işletmelerimizin yeni dünya düzeninde var olmalarına yardımcı olacak ve dünyayı tehdit edecek herhangi bir olumsuzlukta bile satıcı ve alıcının mağdur olmamasına katkıda bulunacaktır.

Türkiye’nin de içinde bulunduğu global piyasalarda halkımızın bu yeni sürece adaptasyonu ve işletmelerin faaliyetlerine zarar görmeden devam etmeleri adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

Mego Ekibi